Respectus Huurdersvereniging

Belangenbehartiging voor de huurders van wooninvest

Af- en oprit Voorburg op de schop

17-06-2015

Een groot knooppunt binnen onze gemeente gaat in de zomermaanden op de schop. De af- en oprit Voorburg van de A12, de kruisingen Prins Bernhardlaan-Laan van Nieuw Oosteinde en Maanweg-Regulusweg krijgen een make-over, die de doorstroming op deze kruisingen moet gaan verbeteren. Momenteel staat het elke ochtend en namiddag muurvast op de aanlooproutes naar de snelweg.

Een groot knooppunt binnen onze gemeente gaat in de zomermaanden op de schop. De af- en oprit Voorburg van de A12, de kruisingen Prins Bernhardlaan-Laan van Nieuw Oosteinde en Maanweg-Regulusweg krijgen een make-over, die de doorstroming op deze kruisingen moet gaan verbeteren. Momenteel staat het elke ochtend en namiddag muurvast op de aanlooproutes naar de snelweg.

De werkzaamheden bestaan onder andere uit het verleggen van rijstroken, het breder maken van aanrijroutes, het verplaatsen van de busstrook en plaatsen van nieuwe verkeerslichten. In mei zijn er al voorbereidende werkzaamheden gedaan en van juni t/m augustus 2015 vinden de werkzaamheden plaats. Alhoewel men probeert om de overlast te beperken is het onvermijdelijk dat het verkeer hinder gaat ondervinden van de werkzaamheden. Er wordt voornamelijk ’s nachts gewerkt en in een aantal weekenden in de zomermaanden zijn bepaalde kruisingen afgesloten voor asfaltering. Volgens de planning zijn alle werkzaamheden na zondag 23 augustus 2015 afgerond.

Terug naar nieuws